مقالات آموزشی

سفید کردن نقره | سریع ترین روش براق و تمیز کردن نقره

سفید کردن نقره-گالری نقره بی ریایی

 

سفید کردن نقره با استفاده از پودر دستی لباس . یک کاسه را پر از آب ولرم کنید و پودر دستی لباس داخل آن بریزید . پودر دستی را کاملا در آب حل کرده و نقره را داخل آن بیاندازید . با یک مسواک نرم شروع به تمیز کردن نقره کنید . بعد از تمیز شدن آبکشی و خشک نمایید . در صورتی که هنوز لکه روی نقره باقی مانده بود با دستمال تمیز کنید. نقره را زیاد در آب نگذارید باقی بماند زیرا خود آب باعث ایجاد لکه روی نقره میشود .

پرداخت و تمیز کردن ظروف نقره . برای سفید کردن نقره بهترین و موثر ترین روش پرداخت ظروف نقره استفاده از حرارت و سوزاندن دوده ها و جرم های ایجاد شده بر روی سطح ظروف است که این روش به صورت صنعتی و در کارگاه های گالری نقره بی ریایی انجام میشود.

سفید کردن نقره-گالری نقره بی ریایی

 

زیورآلات نقره یکی از بهترین انتخاب های زنان و مردان برای استفاده شخصی و هدیه دادن است چرا که هم در طرح و مدل های متنوع، زیبا و بسیار پرزق و برق و جذاب تولید می شوند و هم به نسبت طلا از قیمت مناسب تری برخوردارند و به نسبت بدلیجات چشمگیرتر و ارزشمندتر هستند. اما این نکته همیشه مطرح بوده که  نقره نیز مانند تمام وسایل دیگر کثیف شده و جرم میگرد که باعث کدر شدن نقره میشود . اگر آن را زود به زود تمیز کنید خیلی راحت تر براقیت خود را بدست می آورد . چند روش در این مقاله جمع آوری کرده ایم که میتوانید نسبت به مقدار کدر شدن و جرم نقره خود از آنها استفاده کنید.به همین سبب است که ما در گالری نقره بی ریایی انوع زیورآلات نقره شامل گردنبند نقره ، دستبند نقره و نیم ست های نقره را در جعبه های هدیه خاص و به همراه دستمال براق کننده زیورآلات در پک های کادویی عرضه می کنیم که با استقبال بی نظیری هم همیشه روبرو می شوند.

همچنین بخوانید  آبکاری رودیوم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *